KalendářKalendář v programu Nezmeškej je mnohem šikovnější než klasický stolní kalendář :) Kromě klasických poznámek, které je do něho možné psát, automaticky zobrazuje i informace o výročích Vašich blízkých- nezapomenete tak na přání k narozeninám nebo svátku, nezmeškáte domluvenou schůzku, neuteče Vám výročí svatby apod. Kalendář se tak stane Vašim užitečným diářem, který Vám připomene důležité události, na které byste neměli zapomenout.

V Kalendáři se kromě toho zobrazují statistické údaje pro vybraný měsíc nebo rok (číslo týdne, počet pracovních dnů,...).

[zobrazit seznam funkcí programu Nezmeškej]


Kalendář

Program Nezmeškej si můžete stáhnout zcela zdarma- obsahuje samozřejmě mnohem více užitečných funkcí.Program Nezmeškej / Nezmeškaj (diáře a organizéry, připomínač, upozorňovač):
[Nemeškej] [kalendář] [kalendář jména] [kalendář 2007] [kalendář 2008] [přání k narozeninám] [blahopřání k narozeninám] [blahopřání k svátku] [budík pc] [diář] [svátky] [výročí] [Nezapomeň] [software]
[původ jmen] [fáze měsíce] [úplněk] [východ slunce] [západ slunce] [východ měsíce] [západ měsíce] [zeměpisná poloha] [pranostiky] [přísloví] [kalendárium]